Gelei Guesthouse

Principalele facilități

  • 75 m²
  • 1 dormitor
  • 1 baie

Locație

    Oferind oaspeților posibilitatea de a se relaxa în o saună, vila Gelei Guesthouse Calnic cu 1 dormitoare este situat la o distanță de 3.7 km de Szentkereszty Castle. Cu o capacitate de până la 3 persoane, vila din Calnic oferă oportunități pentru ciclism.

    Casa Memoriala Czetz Janos se află la 10 minute cu mașina de vila cu 1 băi, iar Sibiu este la 129 km.

    Ferestrele de la vila Gelei Guesthouse se deschid spre grădină. Proprietatea din Calnic are o baie cu un duș walk-in și o toaletă separată. Facilitățile din baie includ un uscător de păr și prosoape de baie.

    Oaspeții cazați la cazarea pot folosi facilitățile de self-catering disponibile, inclusiv un ceainic electric, un frigider și un cuptor. De asemenea, oaspeții pot lua masa în o zonă de luat masa în timpul șederii lor.

    Informații importante

    Check-in: de la 15:00 până la 20:00
    Check-out: de la 07:00 până la 11:00

    Opțiuni de cameră la Gelei Guesthouse Calnic

    Ferestrele de la vila Gelei Guesthouse se deschid spre grădină. Proprietatea din Calnic are o baie cu un duș walk-in și o toaletă separată. Facilitățile din baie includ un uscător de păr și prosoape de baie.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Gelei Guesthouse Calnic  Exterior foto Gelei Guesthouse Calnic  Exterior foto Gelei Guesthouse Calnic  Alte foto Gelei Guesthouse Calnic  Bucătărie foto Gelei Guesthouse Calnic  Exterior foto Gelei Guesthouse Calnic  Facilități foto Gelei Guesthouse Calnic  Facilități foto Gelei Guesthouse Calnic  Din apropiere foto Gelei Guesthouse Calnic  Exterior foto Gelei Guesthouse Calnic  Exterior foto
    Vilă cu un dormitor

    Dimensiune: 75 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +

    Locația Gelei Guesthouse Calnic

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre Gelei Guesthouse Calnic

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Hoteluri recomandate în România

    Întrebări frecvente

    • Vilă este dotat cu o bucătărie în stil contemporan?
      Da, o bucătărie complet utilată, împreună cu un ceainic electric, un frigider și un cuptor, este disponibilă la vilă.
    • Vila Gelei Guesthouse dispune de facilități spa ?
      Cei cazați la vila Gelei Guesthouse se pot relaxa folosind o saună.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Gelei Guesthouse Calnic